Τίτλος Θέση Διεύθυνση Δημότες
Από Εως
Τμήμα 2335 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΑΒΝΤΙΤΣ ΖΛΑΤΚΑ ΑΡΒΑΤΙ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 2336 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΑΡΓΑΛΙΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΒΛΙΑΓΚΟΦΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 2337 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Τμήμα 2338 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΓΚΕΒΡΕΚΙΑΝ ΤΕΡΕΖΑ ∆ΙΠΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 2339 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ∆ΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2340 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2341 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 2342 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΟΝΑΞΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΥΦΙ∆ΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
Τμήμα 2343 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΥΒΙ∆ΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 2344 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΛΥΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Τμήμα 2345 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΜΕΙΜΑΡΙ∆Η ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 2346 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΜΠΙΛΙΜΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΥΡΑΦΙΑ∆ΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 2347 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΟΒΑ∆ΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 2348 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΠΑΠΑΜΑΛΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ
Τμήμα 2349 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΠΟΝΤΙ∆Η ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΣΙΓΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Τμήμα 2350 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΣΙ∆ΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΡΥΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Τμήμα 2351 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΣΤΥΛΙΑΝΙ∆Η ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΡΟΠΗ
Τμήμα 2352 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΤΣΙΒΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΛΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2353 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΧΑΛΚΙΑ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ΨΩΜΙΑ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2354 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥ ΡΟ∆ΟΠΗ
Τμήμα 2355 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 35 ΑΡ∆ΙΤΗ ΙΛΕΑΝΑ ΓΑΛΥΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2356 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 36 ΓΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ∆ΕΛΟΓΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
Τμήμα 2357 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 37 ∆ΕΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Τμήμα 2358 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΗΛΙΟΥ ΘΕΑΝΩ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ
Τμήμα 2359 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2360 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΜΨΙ∆ΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Τμήμα 2361 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΛΑΝΑΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Τμήμα 2362 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΠΟΛΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 2363 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 2364 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΕΛΕΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 2365 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΕΛΤΕΚΟΣ ΒΥΡΩΝ ΣΑΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 2366 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΣΑΡΜΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙ∆ΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Τμήμα 2367 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 37 ΣΥΜΕΩΝΙ∆ΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΤΣΟΛΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 2368 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 38 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ ΩΣΤΑΠΕΝΚΟ ΒΕΡΑ
Τμήμα 2369 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 2370 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΑΡΑΒΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
Τμήμα 2371 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΧΟΝΤΗ ΘΕΟ∆ΩΡΑ
Τμήμα 2372 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΓΙΓΑΝΤΕ ΕΡΙΦΥΛΗ ∆ΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
Τμήμα 2373 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ∆ΙΑΒΑΤΟΥ ΞΑΝΘΗ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Τμήμα 2374 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΘΑΚΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΚΑΝΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Τμήμα 2375 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΑΞΕΡΗ ΑΝ∆ΡΟΜΑΧΗ ΚΑΨΙΟΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
Τμήμα 2376 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 36 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥ∆Α ∆ΕΣΠΟΙΝΑ
Τμήμα 2377 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 37 ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 2378 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 38 ΛΑΟΥΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΓΚΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Τμήμα 2379 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 39 ΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΙΡΙΑΝ ΙΑΚΩΒΟΣ
Τμήμα 2380 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΠΑΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΝΕΥΡΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2381 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Τμήμα 2382 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΑΠΑ∆ΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 2383 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΑΛΑΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Τμήμα 2384 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΤΑΡΕΝΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
Τμήμα 2385 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΒΛΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
Τμήμα 2386 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΤΣΑΒΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τμήμα 2387 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓ∆Α ΩΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2388 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΑΒΛΑΣΤΙΜΙ∆ΗΣ ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΡΑΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 2389 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 30 ΑΡΒΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΖΩΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Τμήμα 2390 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΒΟΙΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
Τμήμα 2391 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΓΛΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ∆ΡΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Τμήμα 2392 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ∆ΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Τμήμα 2393 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Τμήμα 2394 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΛΩΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Τμήμα 2395 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΟΒΑΝΙ∆Η ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
Τμήμα 2396 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2397 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Τμήμα 2398 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Τμήμα 2399 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΜΠΑΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΦΟΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
Τμήμα 2400 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΝΟΒΗ ΟΛΓΑ ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 2401 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΑΠΑ∆Ο∆ΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΛΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 2402 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΟΓΚΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΑΧΟΓΙΑΝ ΑΡΛΕΤ
Τμήμα 2403 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΒΑΝΑΣ ∆ΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Τμήμα 2404 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 2405 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΣΑΙ∆Α ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 2406 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΦΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΨΩΜΙΑ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2407 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΑΒΟΥΡΗ ΑΝΤΡΙΑ ΒΑΦΕΙ∆ΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
Τμήμα 2408 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 21 ΒΕΓΝΙ∆Η ΠΑΝΩΡΑΙΑ ∆ΑΦΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 2409 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 22 ∆ΕΒΕΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ ΑΛΙΚΗ
Τμήμα 2410 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 23 ΚΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝ ΚΑΨΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Τμήμα 2411 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 24 ΚΕΚΡΟΠΙ∆ΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Τμήμα 2412 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΚΩΤΣΑΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 2413 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΜΕΡΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΒΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 2414 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 2415 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΟΥΒΛΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
Τμήμα 2416 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΣΟΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΡΝΙΚΟΒ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Τμήμα 2417 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΝΕΤ