Τίτλος Θέση Διεύθυνση Δημότες Ετεροδημότες
Από Εως Από Εως
Τμήμα 4002 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΑΒΔΕΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ - ΧΑΡΑ ΑΓΑΠΗΤΙΔΗ - ΣΟΥΣΑΝΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4003 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑ ΑΡΜΕΝΗ - ΠΑΓΩΝΑ ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗ - ΝΙΚΗ
Τμήμα 4004 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ - ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΑΤΣΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΛΗΤΤΑΣ - ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗ - ΑΡΓΥΡΗ
Τμήμα 4005 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΓΔΟΝΤΑΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΓΚΟΛΦΑΚΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΖΟΥΝΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΙΝΑΤΗ - ΕΥΔΟΞΙΑ
Τμήμα 4006 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΓΚΟΜΙΑΤΗ - ΘΩΜΑΗ ΔΗΜΟΥΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΚΟΤΣΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
Τμήμα 4007 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ - ΑΛΚΜΗΝΗ ΖΑΧΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΖΩΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4008 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΖΕΚΑ - ΑΣΤΡΙΤ ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 4009 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΟΡΕΣΤΗΣ
Τμήμα 4010 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΑΡΒΕΛΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ - ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΙΚΑ - ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4011 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΟΛΑΙΤΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΤΛΑΡ - ΦΕΧΙΜΕ ΚΟΝΔΥΛΙΑΣ - ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4012 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ - ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ ΛΑΖΟΥΡΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΦΙΔΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 4013 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΛΑΙΝΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΙΣΤΡΕΛΛΗΣ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΑΤΣΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΜΑΔΙΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4014 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ - ΣΟΦΙΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΥΡΙΔΗ - ΑΣΠΑΣΙΑ
Τμήμα 4015 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΧΑΣΙΡΗ - ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4016 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΜΠΑΒΕΛΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΑΒΟΓΙΟΒΣΚΑ - ΤΕΡΕΣΑ ΜΠΑΝΤΑΝΗ - ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΩΡΑΙΤΗΣ - ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 4017 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΝΑΖΑΡΙΑΝ - ΤΑΚΟΥΧΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΝΕΟΝΑΚΗ - ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΞΥΛΑ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4018 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΟΚΣΟΥΖΟΓΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΑΡΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4019 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ ΠΕΛΕΧΡΙΝΗ - ΖΩΗ ΠΑΠΑΛΑΣΚΑΡΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΤΕΡΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τμήμα 4020 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΠΕΜΠΕΖΟΥΜΠΟΥΛ - ΑΝΝΑ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΟΦΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ - ΜΑΡΙΑ ΡΑΠΤΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ
Τμήμα 4021 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΡΟΖΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΜΩΝ - ΜΑΡΙΟΣ ΡΟΖΗ - ΘΩΜΑΙΣ ΣΙΔΕΡΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Τμήμα 4022 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΣΙΝΑΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΟΡΙΚΗ - ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΕΛΙΑΡΟΥ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Τμήμα 4023 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΣΤΕΦΑ - ΣΟΦΙΑ ΤΟΥΧΑΝΤΖΙΔΟΥ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΥΜΙΓΙΑΝΝΗ - ΩΡΑΙΑΝΘΗ ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4024 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΤΡΑΓΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΡΑΠΑΛΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΚΑΡΟΣ - ΘΕΟΛΟΓΟΣ
Τμήμα 4025 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΦΑΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΑΤΗΣ - ΗΛΙΑΣ ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ - ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 4026 1ο ΛΥΚΕΙΟ Ναϊάδων 39 ΧΑΡΙΖΑΝΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΨΑΡΡΑ - ΟΛΓΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Κοινοτικοί
Από : ANGELIDES - EVANGELOS
Έως : WOJTOWICZ - ANNA - TERESA
Τμήμα 4027 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΟΛΓΑ ΑΚΤΥΠΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Τμήμα 4028 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΧΑΡΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟΥΑΝΤ - ΝΑΣΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ - ΑΡΙΣΤΕΑ
Τμήμα 4029 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΒΕΕΓΚΕ - ΣΑΡΛΟΤΕ ΓΕΩΡΓΩΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 4030 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΓΙΑΒΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΦΝΟΠΑΤΙΔΟΥ - ΛΙΟΥΜΠΑ ΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 4031 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΔΕΒΕΖΟΓΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΜΠΟΝΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΔΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Τμήμα 4032 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΖΓΚΟΥΡΟ - ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΑΖΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΥΘΑΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ
Τμήμα 4033 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΚΑΘΑΡΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ - ΑΛΙΚΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 4034 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ - ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ
Τμήμα 4035 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΟΜΙΑΝΙΔΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΤΟΡΤΣΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΥΜΗΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Τμήμα 4036 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΥΡΙΛΗΣ - ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΥΓΑΡΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΤΣΙΔΗ - ΜΑΡΙΑ ΛΙΓΝΟΥ - ΠΕΛΑΓΙΑ
Τμήμα 4037 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΛΟΥΔΑΡΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΥΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΛΥΡΑ - ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Τμήμα 4038 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΠΑΛΤΑΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΝΤΖΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τμήμα 4039 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗ - ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4040 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΡΑ - ΠΑΓΩΝΑ ΝΟΥΚΑΚΗ - ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Τμήμα 4041 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ - ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΡΓΙΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑ - ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΓΙΝΟΥ - ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 4042 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗ - ΑΝΘΗ ΡΑΚΑΣ - ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΧΑΛΗ - ΕΥΦΗΜΙΑ ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4043 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΡΑΚΙΠΙ - ΑΝΤΡΙΑΝ ΣΙΜΑΤΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ - ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΙΛΙΒΕΡΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4044 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ - ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΣΜΑΝΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟΥΓΙΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4045 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ - ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Τμήμα 4046 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΤΣΑΚΙΛΙΔΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΡΟΥ - ΑΛΙΝΑ ΤΣΑΚΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Τμήμα 4047 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΦΩΚΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑ - ΩΣΑΝΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ
Κοινοτικοί
Από : ANASTASSSIADES - STELIOS
Έως : ZODHIATES - PHILIP - PHAIDON
Τμήμα 4048 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΙΩΣΑΤΟΣ - ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΑΒΒΟΥΛΑ
Τμήμα 4049 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΑΝΔΡΟΒΙΤΣ - ΕΛΕΝΗ ΒΑΙΤΣΗ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΖΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΘΑ
Τμήμα 4050 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΒΑΚΑΚΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗ - ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΟΥΔΟΥΚΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 4051 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΒΟΥΖΟΥΛΙΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΡΚΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Τμήμα 4052 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑ - ΑΝΘΟΥΛΑ ΔΑΓΡΕ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΙΑΝΝΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΥΛΛΗ - ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
Τμήμα 4053 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΔΑΙΜΟΝΑΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΦΙΤΟΥΡΙ - ΑΝΕΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΣΑΚΗ - ΠΗΝΕΛΟΠΗ
Τμήμα 4054 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΕΜΕΡΣΑΙΛΟΦ - ΜΠΟΖΕΝΑ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΑΒΑΛΙΑΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 4055 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ - ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΡΙΑΝΘΗ
Τμήμα 4056 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΑΛΤΑΜΠΑΝΙΔΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4057 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΑΡΕΛΛΗΣ - ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΕΛΑΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΚΚΑΛΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα 4058 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4059 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΑ - ΑΡΓΥΡΩ ΚΥΡΜΙΖΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 4060 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΩΣΣΗ - ΑΝΝΑ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΓΓΗ - ΕΛΕΝΗ ΛΙΒΑΝΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ
Τμήμα 4061 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΛΥΜΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 4062 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΑΣΟΥΡΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΝΔΟΥΛΑ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4063 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΟΥΡΑ - ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗ - ΣΩΤΗΡΑ ΜΠΟΖΟΒΙΤΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4064 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΠΟΥΓΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΥΣΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΥΛΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4065 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΩΒΛΕΠΗ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΤΑΚΙΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΙΔΟΣ - ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Τμήμα 4066 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΠΠΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΠΑΠΠΑ - ΑΝΝΑ
Τμήμα 4067 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΑΠΠΑΣ - ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΟΙΡΑΖΟΓΛΟΥ - ΟΛΓΑ ΠΑΠΠΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΜΑΡΙΤΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τμήμα 4068 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΠΟΛΕΜΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΑΚΕΛΛΙΟΥ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΑΓΑΝΑΣ - ΠΕΤΡΟΣ
Τμήμα 4069 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΣΑΚΚΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Τμήμα 4070 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΣΟΛΔΑΤΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΥΝΤΖΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 4071 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΣΤΥΛΙΑΝΕΛΛΗ - ΣΟΦΙΑ ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΦΥΡΗΣ - ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4072 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΤΡΙΚΟΛΟΡΗ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΓΕΛΗ - ΙΓΝΑΤΙΑ ΥΦΑΝΤΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα 4073 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΦΑΙΠΕΑ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΑΡΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΤΟΥΛΙΑΡΗ - ΣΤΕΛΛΑ
Τμήμα 4074 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΝΑΣΟΓΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΝΑΤΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Κοινοτικοί
Από : ABATE - ANTONIO
Έως : THANOS - FRANZISKA
Τμήμα 4075 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΗΣ - ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΝΔΡΩΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΑΛΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 4076 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΑΝΕΖΥΡΗ - ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΡΥΤΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗ - ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 4077 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΒΑΣΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΟΜΗΤΑΚΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ - ΟΥΡΑΝΙΑ
Τμήμα 4078 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΓΑΝΤΕ - ΜΑΡΙΑ ΓΛΥΤΣΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΟΥΦΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΩΤΑ - ΦΩΤΕΙΝΗ
Τμήμα 4079 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΓΝΑΦΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΟΝΑΤΙΔΟΥ - ΖΩΟΠΗΓΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τμήμα 4080 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΔΟΓΑΝΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗ - ΕΛΒΙΡΑ ΔΟΥΚΙΔΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΕΚΗ - ΜΑΡΙΑΝΘΗ
Τμήμα 4081 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΖΙΑΚΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΚΟΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Τμήμα 4082 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ - ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ - ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Τμήμα 4083 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΛΑΨΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΙΤΣΟΚΩΣΤΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Τμήμα 4084 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗ - ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ - ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΛΑ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΟΤΙΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4085 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΟΥΝΑΔΗ - ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΣΤΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Τμήμα 4086 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΙΡΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΤΣΗ - ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΑΔΙΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 4087 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ - ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ - ΣΙΜΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 4088 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑ - ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ - ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΧΑΙΡΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 4089 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΠΑΚΑ - ΑΡΓΥΡΩ ΜΥΡΙΣΣΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΕΡΗΣ - ΦΩΤΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ
Τμήμα 4090 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΥΡΟΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΦΑΝΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 4091 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΟΣΜΑΝΙ - ΠΕΤΡΙΤ ΠΑΠΑΖΩΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4092 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΚΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΦΑΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ - ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4093 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΠΗΓΑΔΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΒΙΔΟΥ - ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ ΠΗΧΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Τμήμα 4094 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΣΑΓΚΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΚΥΡΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΕΚΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4095 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΣΜΕΡΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΚΙΩΤΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΛΑΚΗ - ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4096 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΣΥΛΕΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΜΠΑΚΗ - ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΤΡΑΝΟΥΔΗ - ΦΛΩΡΑ
Τμήμα 4097 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ - ΘΕΚΛΑ ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΛΙΒΑ - ΝΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ - ΜΑΡΙΛΕΝΑ
Τμήμα 4098 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΦΑΒΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗ - ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΑΝΤΖΗΣ - ΗΛΙΑΣ
Τμήμα 4099 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΑΡΑΣ - ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΙΚΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΑ
Κοινοτικοί
Από : GEORGIADES - NEOPHYTOS
Έως : KOUMENIDOY - MARIA
Τμήμα 4100 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΑΒΟΥΡΗ - ΑΝΤΡΙΑ ΑΤΜΑΤΣΙΔΟΥ - ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τμήμα 4101 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΑΥΓΕΡΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 4102 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΓΙΑΒΑΣΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Τμήμα 4103 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΔΙΑΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 4104 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΛΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τμήμα 4105 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΣΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗ - ΡΟΖΑΛΙΑ ΚΟΝΙΔΑΡΗ - ΡΟΖΑΛΙΑ
Τμήμα 4106 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΟΠΑΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑ
Τμήμα 4107 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΛΕΒΕΝΤΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΧΜΟΥΡΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΥΡΗΣ - ΜΗΝΑΣ ΜΑΥΡΗΣ - ΜΗΝΑΣ
Τμήμα 4108 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΜΕΓΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4109 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΡΑΤΖΗ - ΜΑΡΙΝΑ ΟΥΛΟΥΚΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Τμήμα 4110 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΠΑΔΟΥΒΑΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΙΤΣΧ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα 4111 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΠΛΑΚΑ - ΕΥΑ ΣΙΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Τμήμα 4112 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΣΙΒΑΣΛΙΟΓΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝ ΤΑΥΡΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΣΚΡΕΚΑ - ΡΟΔΑΝΘΗ ΣΚΡΕΚΑ - ΡΟΔΑΝΘΗ
Τμήμα 4113 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΤΕΛΙΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΕΡΝΙΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΑΝΑΚΑ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΥΡΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Τμήμα 4114 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΗ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΝΕΤ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΣ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
Κοινοτικοί
Από : KOTSARHS - IOANNHS
Έως : STATHOPOULOU - ANNE-SOUZAN