Τίτλος Θέση Διεύθυνση Δημότες Ετεροδημότες
Από Εως Από Εως
Τμήμα 4278 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΑΒΝΤΙΤΣ - ΖΛΑΤΚΑ ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ - ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4279 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΜΕΝΗ - ΠΑΓΩΝΑ ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗ - ΝΙΚΗ
Τμήμα 4280 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΒΑΡΙΑΔΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΒΡΑΣ - ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΑΒΡΑ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4281 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΑΤΣΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΛΑΤΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΑΝΗ - ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
Τμήμα 4282 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΓΚΕΒΡΕΚΙΑΝ - ΤΕΡΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΟΦΙΑ ΓΚΙΝΑΤΗ - ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΑΕΛΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4283 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ - ΕΛΛΗ ΖΑΡΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΑΡΟΥΛΑ - ΕΥΔΟΚΙΑ
Τμήμα 4284 1ο Γυμνάσιο Ναϊάδων 39 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΜΑΡΙΑ ΚΑΚΛΟΥΔΗ - ΔΑΦΝΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 4285 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΑΚΝΗ - ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ - ΙΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΛΗ - ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Τμήμα 4286 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΑΡΑΜΠΙΜΠΕΡΟΓΛΟΥ - ΔΟΜΝΑ ΚΛΟΥΚΙΝΑ - ΑΒΡΟΚΟΜΗ ΚΑΡΑΤΖΑ - ΝΕΦΕΛΗ ΚΛΑΠΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα 4287 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΛΩΝΑΡΗ - ΑΡΓΥΡΗ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗ - ΦΙΛΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4288 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΚΟΥΡΜΠΑ - ΕΥΘΑΛΙΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΛΑΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΡΥΠΩΤΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 4289 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΛΑΔΑ - ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΑΓΓΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ - ΠΑΝΑΓΗΣ ΛΙΜΠΕΡΤ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4290 1ο Λύκειο Ναϊάδων 39 ΜΑΓΓΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΤΕ - ΕΛΕΝΗ ΜΑΔΙΑ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΤΑΛΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΣ
Τμήμα 4291 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΥΡΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τμήμα 4292 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΜΟΥΣΧΟΥ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΝΑΣΙΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ - ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 4293 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΝΑΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ - ΕΛΕΝΗ ΝΕΟΝΑΚΗ - ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΞΥΛΑ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4294 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΠΑΓΙΑΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΡΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Τμήμα 4295 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ - ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕΡΤΕΣΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4296 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΠΕΣΚΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΜΠΕΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4297 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΡΟΥΠΝΑΡΑΙΝ - ΓΚΑΙΤΡΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ - ΜΑΡΙΝΑ ΡΟΥΣΣΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΟΡΙΚΗ - ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Τμήμα 4298 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΣΚΑΝΔΑΜΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΑΡΟΥ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Τμήμα 4299 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4300 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΤΡΙΒΙΖΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΕΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΤΡΙΚΟΛΗ - ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ - ΕΥΤΥΧΙΑ
Τμήμα 4301 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΦΙΔΗ - ΕΛΛΗ ΧΑΣΣΑΝΑΛΙΖΑΝΤΕ - ΦΑΡΙΝΤΕ ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ - ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 4302 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΧΑΤΖΑΚΗ - ΕΥΘΑΛΙΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
Τμήμα 4303 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ - ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΑΚΤΥΠΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4304 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΝΤΩΝΙΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΒΙΟΛΕΤΑ
Τμήμα 4305 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΒΑΣΚΟΥΕΖ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΟΥΖΑ - ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ - ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
Τμήμα 4306 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΦΝΟΠΑΤΙΔΟΥ - ΛΙΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 4307 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΔΕΒΕΖΟΓΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΙΟΡΗ ΔΕΜΠΟΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΛΟΥΜΗ - ΕΛΕΩΝΟΡΑ
Τμήμα 4308 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΙΟΥΛΙΑ ΚΑΒΥΡΗΣ - ΙΑΚΩΒΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΥΘΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τμήμα 4309 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΚΑΓΙΑΛΟΓΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΛΙΑ - ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΚΑΚΑΝΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ - ΤΑΤΙΑΝΑ
Τμήμα 4310 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΚΑΡΙΔΑ - ΦΩΤΕΙΝΗ
Τμήμα 4311 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΟΚΚΑΛΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ - ΑΝΝΑ
Τμήμα 4312 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΓΝΟΥ - ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΚΥΜΗΝΑ - ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΛΙΓΝΟΥ - ΠΕΛΑΓΙΑ
Τμήμα 4313 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΛΙΜΑΝΙ - ΕΝΙ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΟΥΜΠΙΝΑ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ - ΒΑΡΒΑΡΑ
Τμήμα 4314 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΑΡΚΕΝΣΚΩΦ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΧΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΥΖΑΚΙΤΟΥ - ΕΥΘΑΛΙΑ
Τμήμα 4315 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΠΑΒΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ - ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ ΝΑΝΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 4316 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Τμήμα 4317 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΠΠΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑ - ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ - ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ
Τμήμα 4318 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΠΠΗ - ΑΜΑΛΙΑ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ - ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΡΓΙΝΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4319 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ - ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ - ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΑΡΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4320 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΙΕΜΕΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΡΣΟΚ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΝΟΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Τμήμα 4321 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑ - ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ ΤΡΙΤΣΑΡΟΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΟΥΓΙΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 4322 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΤΡΟΒΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Τμήμα 4323 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 36 ΦΩΚΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΩΣΤΑΠΕΝΚΟ - ΒΕΡΑ ΧΑΛΑΤΣΗ - ΜΑΡΙΝΑ ΨΟΥΝΗ - ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
Τμήμα 4324 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗ - ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΝΙΝΑ
Τμήμα 4325 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΑΝΘΙΤΗΣ - ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΛΒΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΛΒΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 4326 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΒΑΛΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΟΥΔΟΥΚΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 4327 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΒΡΑΚΑ - ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΤΣΙΔΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΡΕΝΤΖΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 4328 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΓΙΑΠΑΝΤΖΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΟΥΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΠΑΝΤΖΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ
Τμήμα 4329 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ 9 & ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΔΕΛΑΚΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΣΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4330 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΡΑΠΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΘΩΜΑΣ
Τμήμα 4331 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΘΟΥΑ - ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΚΑΝΑΤΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΑΝΘΗ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
Τμήμα 4332 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΑΝΔΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΥΩΤΟΥ - ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ - ΜΑΛΑΜΩ
Τμήμα 4333 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΑΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΗΜΟΣ ΚΟΛΩΝΗΣ - ΜΗΝΑΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ - ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΥ - ΕΛΕΑΝΑ
Τμήμα 4334 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΟΜΗ - ΖΩΗ ΚΟΥΤΣΙΩΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΑΚΑΣ - ΘΕΟΚΛΗΣ ΚΟΥΡΟΥΤΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
Τμήμα 4335 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4336 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΛΑΙΝΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ - ΒΙΡΓΙΝΙΑ
Τμήμα 4337 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΜΑΚΡΕΝΟΓΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΙΣΙΩΒΑ - ΙΛΕΑΝΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΑ
Τμήμα 4338 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΛΙΤΣΑΡΗΣ - ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΓΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ - ΦΑΝΗ
Τμήμα 4339 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΜΠΑΛΛΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΝΕΚΗΣ - ΒΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Τμήμα 4340 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΥΩΤΕΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 4341 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΟΚΚΑΓΚΙΟΥΛΙΟΥ - ΑΓΑΘΗ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΚΑΓΚΙΟΥΛΟΥ - ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Τμήμα 4342 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΔΙΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕΠΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4343 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΗΝΙΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΙΕΡΡΑΚΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΡΗΓΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ
Τμήμα 4344 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΡΗΝΙΩΤΗ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΙΖΟΥ - ΤΡΙΑΔΑ ΣΙΣΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 4345 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΣΚΑΜΙΩΤΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΣΟΦΙΑ ΣΚΟΥΛΑ - ΟΛΓΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Τμήμα 4346 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΡΑΧΑΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΨΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Τμήμα 4347 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΤΡΙΑΛΩΝΗ - ΝΙΚΗ ΤΥΡΙΜΟΥ - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΣΑΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΣΟΥΛΟΥ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Τμήμα 4348 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΥΦΑΝΤΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΥΦΑΝΤΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΤΟΥΛΙΑΡΗ - ΣΤΕΛΛΑ
Τμήμα 4349 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΝΑΣΟΓΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
Τμήμα 4350 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΗΣ - ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΝΔΡΩΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Τμήμα 4351 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΑΝΕΖΥΡΗ - ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΡΥΤΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Τμήμα 4352 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΒΑΣΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΟΜΗΤΑΚΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΣΑΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ - ΟΥΡΑΝΙΑ
Τμήμα 4353 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΓΑΝΤΕ - ΜΑΡΙΑ ΓΛΥΤΣΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΟΥΦΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΩΤΑ - ΦΩΤΕΙΝΗ
Τμήμα 4354 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΓΝΑΦΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΡΕΓΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τμήμα 4355 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΔΟΓΑΝΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΕΥΓΩΛΗ - ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΟΥΚΙΔΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΚΗ - ΜΑΡΙΑΝΘΗ
Τμήμα 4356 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ & ΑΜΦΙΘΕΑΣ 29 ΖΗΖΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΑΤΣΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΖΛΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Τμήμα 4357 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΑΚΙΤΣΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ - ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΡΑΛΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 4358 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΧΡΟΛΟΓΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΧΑΓΕΔΑΚΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ
Τμήμα 4359 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΗΠΑΡΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΗΠΑΡΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΤΣΑΡΙΝΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 4360 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΒΑΙΟΥ - ΑΘΗΝΑ ΚΟΥΚΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΛΓΑ
Τμήμα 4361 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΚΩΛΕΑ - ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΛΕΤΣΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 4362 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΛΟΖΟΥ - ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΖΙΩΤΗΣ - ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΟΥΛΗ - ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
Τμήμα 4363 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΑΡΤΙΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ - ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Τμήμα 4364 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΟΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΤΣΟΛΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΤΣΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4365 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΜΠΛΑΖΑΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΙΝΟΥ - ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΚΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4366 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΝΤΟΒΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΑΚΗ - ΟΡΣΟΛΙΝΑ ΝΤΟΚΟΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 4367 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΘΗΝΑ ΠΑΤΣΟΥΛΗ - ΚΟΝΔΥΛΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΕΡΕΚΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 4368 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΑΥΛΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΧΙΩΤΗ - ΙΟΥΛΙΑ ΠΕΡΟΥΤΣΕΑ - ΜΑΡΙΑ ΡΑΓΚΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 4369 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΡΕΒΕΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΕΜΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΗΜΙΚΗ - ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΕΛΕΚΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 4370 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 3 & ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΣΙΕΡΡΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΦΩΤΙΟΣ ΣΙΛΕΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 4371 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΤΕΦΑ - ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΟΤΟΜΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ - ΑΓΑΠΗ ΤΖΙΟΜΑΚΗ - ΟΛΓΑ
Τμήμα 4372 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΟΥΚΑ - ΝΙΡΑΝ ΤΣΟΛΑΚΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥΣΟΥΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΟΝΑΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 4373 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΣΟΛΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΙΤΟΥ - ΟΡΣΑΛΙΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΛΙΚΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα 4374 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ - ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΩΜΑ - ΕΛΕΝΗ
Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
Τμήμα 4375 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΑΒΟΥΡΗ - ΑΝΤΡΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ - ΜΑΡΘΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τμήμα 4376 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΑΥΔΙΚΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 4377 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΣΑΚΟΥ - ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 4378 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΔΙΒΕΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ - ΑΛΙΚΗ
Τμήμα 4379 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΑΓΓΕΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝ ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ - ΠΗΓΗ ΚΑΛΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΛΛΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τμήμα 4380 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΑΣΕΛΟΥΡΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΝΙΔΑΡΗ - ΡΟΖΑΛΙΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΑ
Τμήμα 4381 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΚΟΥΡΕΑ - ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΒΙΔΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Τμήμα 4382 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΥΡΗΣ - ΜΗΝΑΣ
Τμήμα 4383 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΜΟΣΧΙΔΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΡΑΤΖΗ - ΜΑΡΙΝΑ
Τμήμα 4384 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΠΑ - ΧΡΥΣΑΝΝΑ ΝΤΟΥΡΟΥ - ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ
Τμήμα 4385 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΑΛΤΑΝΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 4386 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΡΙΒΛΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΡΕΚΑ - ΡΟΔΑΝΘΗ ΣΚΡΕΚΑ - ΡΟΔΑΝΘΗ
Τμήμα 4387 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΣΥΡΙΓΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΦΕΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΡΑΝΑΚΑ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΥΡΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Τμήμα 4388 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΦΕΚΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΝΕΤ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΣ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς