Τμήμα 1061 - 3ο Εκλογικό Διαμέρισμα

Αριθμός :
1061
Θέση :
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Διεύθυνση :
ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ
Εγγεγραμμένοι :
554
Ψήφισαν :
364
Αποχή :
34 %
Έγκυρα :
355
Από :
ΖΑΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως :
ΚΑΒΡΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Συνδυασμοί

Νέα Δημοκρατία Νέα Δημοκρατία 164
ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς 119
ΜέΡΑ 25 ΜέΡΑ 25 23
Κίνημα Αλλαγής Κίνημα Αλλαγής 13
Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 11
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 9
Άκυρο Άκυρο 6
Ένωση Κεντρώων Ένωση Κεντρώων 4
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ 3
Λευκό Λευκό 3
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 3
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 2
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ 2
Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή 2
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ 0
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές 0
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) 0
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 0
Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 0
Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος 0
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ 0
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή 7
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 2
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή 8
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου 7
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 25
ΓΑΤΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 3
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 5
ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα 62
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΤΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου 6
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου 23
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 21
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου 27
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη 33
ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου 6
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη 16
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου 28
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 3
ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου 4
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου 25
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 5
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου 108
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου 7