Τμήμα 1058 - 3ο Εκλογικό Διαμέρισμα

Αριθμός :
1058
Θέση :
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Διεύθυνση :
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35
Εγγεγραμμένοι :
570
Ψήφισαν :
374
Αποχή :
34 %
Έγκυρα :
367
Από :
ΒΕΝΕΡ ΦΙΛΗΜΩΝ
Εως :
ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

Συνδυασμοί

Νέα Δημοκρατία Νέα Δημοκρατία 163
ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς 98
Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 28
Κίνημα Αλλαγής Κίνημα Αλλαγής 23
ΜέΡΑ 25 ΜέΡΑ 25 17
Ένωση Κεντρώων Ένωση Κεντρώων 8
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 7
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 5
Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή 5
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 5
Άκυρο Άκυρο 4
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ 4
Λευκό Λευκό 3
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 2
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ 1
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ 1
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές 0
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) 0
Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 0
Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος 0
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ 0
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή 7
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 6
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή 3
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου 10
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 27
ΓΑΤΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 10
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 5
ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα 52
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΤΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου 6
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου 50
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 15
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου 25
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη 43
ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου 8
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη 10
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου 36
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 7
ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου 4
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου 22
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 9
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου 108
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου 13