Τμήμα 1056 - 3ο Εκλογικό Διαμέρισμα

Αριθμός :
1056
Θέση :
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Διεύθυνση :
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35
Εγγεγραμμένοι :
557
Ψήφισαν :
358
Αποχή :
36 %
Έγκυρα :
346
Από :
ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως :
ΑΠΕΡΓΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Συνδυασμοί

Νέα Δημοκρατία Νέα Δημοκρατία 152
ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς 89
Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 25
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 17
Κίνημα Αλλαγής Κίνημα Αλλαγής 17
ΜέΡΑ 25 ΜέΡΑ 25 14
Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή 10
Άκυρο Άκυρο 7
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ 6
Λευκό Λευκό 5
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 5
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ 3
Ένωση Κεντρώων Ένωση Κεντρώων 3
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 2
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές 2
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 1
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ 0
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) 0
Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 0
Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος 0
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ 0
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή 7
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 9
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή 6
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου 17
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 20
ΓΑΤΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 11
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 16
ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα 65
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΤΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου 2
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου 28
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 16
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου 26
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη 39
ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου 11
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη 17
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου 24
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 6
ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου 7
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου 21
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 7
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου 90
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου 10