Τμήμα 1051 - 2ο Εκλογικό Διαμέρισμα

Αριθμός :
1051
Θέση :
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Διεύθυνση :
ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Εγγεγραμμένοι :
564
Ψήφισαν :
347
Αποχή :
38 %
Έγκυρα :
341
Από :
ΠΑΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εως :
ΠΡΩΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Συνδυασμοί

Νέα Δημοκρατία Νέα Δημοκρατία 213
ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς 61
Κίνημα Αλλαγής Κίνημα Αλλαγής 19
Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 10
ΜέΡΑ 25 ΜέΡΑ 25 9
Ένωση Κεντρώων Ένωση Κεντρώων 8
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 5
Άκυρο Άκυρο 4
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 4
Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή 4
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ 3
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές 2
Λευκό Λευκό 2
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ 1
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 1
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 1
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ 0
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) 0
Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 0
Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος 0
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ 0
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή 13
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 10
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή 6
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου 16
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 41
ΓΑΤΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 23
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 10
ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα 89
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΤΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου 5
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου 40
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 23
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου 40
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη 83
ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου 15
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη 24
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου 52
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 5
ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου 3
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου 25
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 5
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου 134
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου 20