Τμήμα 1049 - 2ο Εκλογικό Διαμέρισμα

Αριθμός :
1049
Θέση :
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Διεύθυνση :
ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Εγγεγραμμένοι :
562
Ψήφισαν :
342
Αποχή :
39 %
Έγκυρα :
335
Από :
ΜΠΑΣΙΑ ΝΤΑΙΑΝΑ
Εως :
ΝΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συνδυασμοί

Νέα Δημοκρατία Νέα Δημοκρατία 191
ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΣΥΡΙΖΑ - Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς 83
Κίνημα Αλλαγής Κίνημα Αλλαγής 17
ΜέΡΑ 25 ΜέΡΑ 25 13
Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Κ.Κ.Ε. - Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 11
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 8
Άκυρο Άκυρο 6
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 3
Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή 3
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.Ε.Λ 2
Ένωση Κεντρώων Ένωση Κεντρώων 2
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 1
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ 1
Λευκό Λευκό 1
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ 0
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - ΕΕΚ -Τροτσκιστές 0
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό-Λενινιστικό) 0
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 0
Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας Μαρξιστικό-Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας 0
Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος Ο.Κ.Δ.Ε. - Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος 0
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ 0
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή 6
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 9
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή 4
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου 10
ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 37
ΓΑΤΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 18
ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 10
ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα 80
ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΤΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου 8
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου 38
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 15
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου 19
ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη 46
ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου 9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη 13
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου 33
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 10
ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου 2
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου 25
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 6
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου 129
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου 8