Τίτλος Θέση Διεύθυνση Δημότες
Από Εως
Τμήμα 1018 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΑΒΔΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1019 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Τμήμα 1020 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΒΗΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ
Τμήμα 1021 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΕΝΤΝΑ ΔΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 1022 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΔΗΛΑΒΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ
Τμήμα 1023 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΖΕΚΑ ΑΣΤΡΙΤ ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Τμήμα 1024 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΑΛΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Τμήμα 1025 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΑΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΑΣΠΑΣΩ
Τμήμα 1026 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΛΑ ΡΟΚΚΑ ΣΑΡΑ
Τμήμα 1027 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΛΑΒΔΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 1028 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΜΑΛΑΘΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΜΕΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Τμήμα 1029 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ναϊάδων 37 ΜΕΣΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 1030 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΜΠΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ ΝΤΙΡΙΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Τμήμα 1031 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΝΤΜΙΤΡΟΥΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 1032 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΛΕΧΡΙΝΗ ΖΩΗ
Τμήμα 1033 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΠΕΜΠΕΖΟΥΜΠΟΥΛ ΑΝΝΑ ΣΑΕΟΥΟΝΓΚ ΤΖΙΡΑΟΥΑΝ
Τμήμα 1034 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΣΑΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΥΦΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Τμήμα 1035 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΣΟΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Τμήμα 1036 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΤΖΑΒΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Τμήμα 1037 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΤΣΙΣΜΕΤΖΙΑΝ ΚΑΓΙΑΝΕ ΧΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Τμήμα 1038 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ναϊάδων 39 ΧΑΝΔΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1039 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
Τμήμα 1040 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 1041 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΒΟΛΤΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 1042 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΓΚΟΝΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΛΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 1043 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΕΜΙΡΤΖΕ ΜΑΡΙΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ
Τμήμα 1044 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Αχιλλέως 34 ΚΑΒΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Τμήμα 1045 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Τμήμα 1046 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΛΟΥΜΗ ΛΑΝΤΙΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
Τμήμα 1047 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 1048 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 1049 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΜΠΑΣΙΑ ΝΤΑΙΑΝΑ ΝΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1050 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Τμήμα 1051 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΑΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τμήμα 1052 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΠΡΩΤΕΚΔΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΦΤΟΥΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
Τμήμα 1053 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΚΕΛΤΟΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΝΝΑ
Τμήμα 1054 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΤΖΑΝΝΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΕΤΣ ΜΟΝΙΚΑ
Τμήμα 1055 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 47 & ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΦΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΩΡΟΛΟΓΑ ΩΣΑΝΝΑ
Τμήμα 1056 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Τμήμα 1057 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΑΠΙΣΤΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΕΝΑΡΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 1058 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΒΕΝΕΡ ΦΙΛΗΜΩΝ ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
Τμήμα 1059 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 35 ΓΙΑΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΙΜΟΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1060 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΔΑΚΤΥΛΙΔΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Τμήμα 1061 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΖΑΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΡΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 1062 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 1063 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 1064 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΟΒΑΓΚΟ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τμήμα 1065 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΚΟΥΣΕΤΖΗ ΓΑΣΣΑΝ ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 1066 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΙΑΣ
Τμήμα 1067 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΝΤΖΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
Τμήμα 1068 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΙΟΤΕΛΗ ΔΑΝΑΗ ΜΠΟΝΤΟΥΡΙΑΝ ΣΕΒΑΚ
Τμήμα 1069 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ ΜΠΟΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΩΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1070 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
Τμήμα 1071 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 1072 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΠΕΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1073 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΣΑΑΝΤ ΝΤΑΝΗ ΣΟΦΡΑΣ ΘΩΜΑΣ
Τμήμα 1074 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΣΠΑΘΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
Τμήμα 1075 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΤΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 1076 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΥΡΟΣ ΧΑΛΤΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1077 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Μουσαίου 12 ΧΑΜΑΝΤΙ ΝΙΔΑΛ ΩΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1078 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΞΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
Τμήμα 1079 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Τμήμα 1080 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΒΛΑΝΤΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1081 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΓΚΑΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ
Τμήμα 1082 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗ ΕΛΒΙΡΑ
Τμήμα 1083 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΖΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 1084 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΛΙΝΤΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΣΕΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 1085 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΚΡΙΝΑΝΘΗ ΚΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Τμήμα 1086 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΟΝΤΗ ΑΛΚΕΤ ΚΥΖΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Τμήμα 1087 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΥΜΝΙΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΥΤΣΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
Τμήμα 1088 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΟΥΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΛΥΒΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα 1089 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΕΓΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Τμήμα 1090 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΜΠΑΣΑΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1091 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΝΤ ΑΜΙΚΟ ΤΕΡΕΖΑ ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΑΚΗ ΟΡΣΟΛΙΝΑ
Τμήμα 1092 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
Τμήμα 1093 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
Τμήμα 1094 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΣΑΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΟΥΜΠΑΛΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 1095 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΣΟΥΝΓΚ ΙΒΟΝ ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
Τμήμα 1096 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΤΑΤΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Τμήμα 1097 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
Τμήμα 1098 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1099 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡ. ΒΕΡΡΑ 1 & ΠΑΜΦΥΛΙΑΣ ΑΒΟΥΡΗ ΑΝΤΡΙΑ ΒΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Τμήμα 1100 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΒΑΝ ΝΤΕ ΒΑΛ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 1101 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΓΚΙΟΛΜΑΝ ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 1102 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΖΩΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΛΙΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 1103 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Τμήμα 1104 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Τμήμα 1105 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΟΥ 20 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1106 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΜΠΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 1107 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα 1108 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΟΥΣΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 1109 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 1110 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΙΤΩΝ & ΦΑΕΘΩΝΟΣ ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΝΕΤ